Urządzanie łazienki

Jestem na etapie urządzania mojego pierwszego mieszkania. Super ekscytujące zajęcie. Uwielbiam zajmować się urządzaniem wnętrz, a teraz mam okazję dopieszczać moje własne gniazdko.
Zaczęłam oczywiście od najbrudniejszych prac, czyli wykończenia podłóg, zamontowania drzwi i wykończenia łazienki.

W tym celu odwiedziłam sklep z panelami i drzwiami oraz sklep z płytkami ceramicznymi. O ile z podłogą nie miałam większego problemu, bo wiedziałam, że ma być po prostu biała, tak z płytkami było trochę gorzej.Polecono mi salon płytek ceramicznych niedaleko znanego centrum handlowego. Wybór jaki oferował polecany przez znajomych sklep z płytkami ceramicznymi był przeogromny.

Okazało się, że w cenie płytek mogę otrzymać projekt łazienki. Skorzystałam z tej propozycji i przemiła pani przeprowadziła ze mną mini wywiad. Pytała o wymiary łazienki, moją wizję, potrzeby, czy chcę prysznic czy wannę, rodzaj sanitariatu i umywalki. No i na koniec wybór wzoru płytek. Na szczęście lub nieszczęście ten sklep z płytkami ceramicznymi ma bardzo szeroki wybór. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Na projekt musiałam poczekać kilka dni, ale salon płytek ceramicznych sam zajął się resztą, czyli przeliczeniem i zamówieniem odpowiedniej ilości płytek oraz transportem. Dodatkowo sklep z płytkami ceramicznymi współpracuje z ekipą budowlaną, która może takie płytki położyć.

Moja przygoda z łazienką zakończyła się pomyślnie, a ja z czystym sumieniem mogę polecić salon płytek ceramicznych przy ulicy Wiosennej.

Czytaj więcej  Przyczepy samochodowe – lepiej kupić czy wypożyczyć?

Możesz również polubić…