Przedsiębiorstwo nie musi radzić sobie samo! Sap Maintenance

Po bardzo ważnych zmianach w przedsiębiorstwie, jakie niosą ze sobą zakup oraz wdrożenie systemu SAP, klient nie zostaje pozbawiony dostępu do pomocy. Partnerzy SAP z chęcią wyciągają pomocną dłoń w stronę nowych użytkowników, a kolejnym udogodnieniem jest SAP Maintenance. Usługa ta jest wsparciem od samego producenta. Daje możliwość sprawnego działania podczas awarii systemu. Ponadto dużą zaletą jest dostępność specjalistów 24/7, którzy są na bieżąco z nowinkami dotyczącymi systemu SAP.

Niepotrzebny wydatek? Nic bardziej mylnego

Utrzymanie systemu SAP nie zawęża się do corocznych licencji. SAP Maintenance to dostęp do szerokiej wiedzy Partnerów SAP, którzy na bieżąco ulepszają system i serwisują go, dlatego nie mają najmniejszych problemów z pomocą w usunięciu błędów w systemie. Ponadto wydatek ten umożliwia udział w szkoleniach, na których można zrozumieć, jak działa cały system oraz umożliwią dalszy rozwój własnego przedsiębiorstwa.

Administracja systemami SAP. Jak?

Przedsiębiorstwo, które wprowadziło system SAP, musi niezwłocznie wybrać kogoś, kto zajmie się administrowaniem systemami SAP. Firma może wybierać dwóch opcji: albo pozostawi to zadanie we własnych szeregach, albo odda zewnętrznej firmie outsourcingowej. Jeżeli chodzi o zewnętrzną firmę, nie można tego traktować jak nadmiernego wydatku, ponieważ dostaje się w zamian szeroką pomoc w przypadku kłopotów z systemem. Więcej w tym temacie przeczytać można w artykule: http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/a/administracja-i-utrzymanie-systemow-sap-czy-wspolpracowac-z-zewnetrznym-dostawca,13305079/

Comments are closed.

Advertisement
Maj 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031